Mega Tarım Bahçeleri, Hatay ili Erzin ilçesi, Aşağı Burnaz Köyü ve Karahöyük mevkisinde 2 ana parselden oluşmaktadır.

Mega Tarım yaklaşık 35 yıldır meyve sebze sektöründe faaliyet göstermektedir. İşletmemiz, Hacı İbrahim Seçer ve ailesi tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana daima doğal ve lezzetli ürünlerimizi, yasal ve ahlaki kurallara uygun olarak yetiştirip, ülkemize ve dünyaya Mega Tarım markasıyla sunmaktayız. Ülkemizin meyve ve sebze ürünlerinin değerini arttırmak ve gelecekte bölgemizde üretilen narenciye ürünleri ile dünyada söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Mega Tarım bünyesindeki toplam 987 dönüm bahçemizde 12 ayın 8 ayı hasat yapılmaktadır. bulunduğumuz iş kollarında kaliteyi en üst seviyeye taşıyacak stratejileri geliştirmekteyiz. Bu bağlamda ürün çeşidini geliştirerek profesyonel tarım uygulamaları yapmaktayız.

Narenciye ihracatına önem vererek ürünlerimizi yetiştirmekteyiz. Firmamız modern yaş sebze-meyve paketleme ve depolama tesislerinde ürünlerimizi paketleyerek tüketiciye sunmaktadır. Ürün ağırlığı daha çok narenciye üzerine olmakla beraber; Sezonuna ve müşteri talebine bağlı olarak iç ve dış pazarlar için karpuz, nar, soğan ve domates gibi ürünler üzerinde de çalışmaktadır.

Narenciye ürünlerimizi satın almak isteyen kurum ve firmalara dalında ve de raf ömrünü uzatarak paketlenmiş olarak toptan satış yapmaktayız.

Hacı İbrahim Seçer
Mega Tarım Kurucusu