Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz, bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Üye Bilgileri : Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için telefon numarası ve vergi numarası (TC Kimlik Numarası) girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluktan dolayı gereklidir.

Hatalar : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs. her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı MEGA Tarım – Hacı İbrahim Seçer – www.dortyolportakal.com sorumlu tutulamaz.

Fiyat Politikası: satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği firmamız belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, Ürün üreticisi, İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.

Ürün Teslimatı : Teslimatlar yalnızca firmamız tarafından belirlenen kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edebilirsiniz. Sipariş edilen paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda siparişiniz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

Garanti: Ürünlerimiz MEGA Tarım – Hacı İbrahim Seçer – www.dortyolportakal.com garantisi altındadır.

Müşteri Memnuniyeti : Firmamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için, firmamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

İade Şartları
I. Hasar Görmüş, Bozulmuş Ürünler Taşıma sırasında zarar görmüş, bozulmuş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza ulaştırıldıktan sonra, firmamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

II. Hatalı Ürünler Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@dortyolportakal adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte firmamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Ücretler : Firmamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

Güvenlik Tedbirleri : Firmamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Firmamız yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.